Lucie Borhyová překvapila fanoušky vánoční písní.

Lucie Borhyová překvapila fanoušky vánoční písní. Michaela Feuereislová

Lucie Borhyová se ukázala v nové roli. Fanoušky překvapila vánoční písní

Stálice zpravodajství TV Nova Lucie Borhyová (44) si vyzkoušela, jaké je to být zpěvačkou, a v průběhu první adventní neděle vydala vánoční píseň a klip s názvem Splněná přání, kterou jí složil kamarád, zpěvák a skladatel Michal Kindl. „Tak ať se Vám všem plní i ta nejtajnější přání,“ napsala oblíbená moderátorka svým fanouškům.

Sekne Lucie Borhyová se zpravodajstvím? Plánuje totiž něco zcela nečekaného

Klip se dotáčel jen pár dní před vydáním a nutno podotknout, že Lucie si zpěv užívala o to více, že vokálně jí také pomohly její dvě krásné děti, dcera Linda a syn Lucas. Že by se ale vrhla do zpívání ve velkém, slavná zprávařka nezvažuje. „Do role zpěvačky bych se určitě nestavěla, to je silné slovo. Spíš si vyzkouším být zpěvačkou. Je to pro mě pro radost," řekla nedávno Lucie s úsměvem v rozhovoru pro Super.cz.

S tímto rozhodnutím ale někteří fanoušci nesouhlasí. „Měla byste se vydat trochu hudební kariérou.“ „Klobouk dolů, to bych nečekal, povedlo se Vám to. Moc pěkný,“ napsali jí někteří na sociální síti. Tak uvidíme, jestli do budoucna Lucie Borhyová překvapí další písničkou. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků