Casey Affleck a Caylee Cowan se pohádali na veřejnosti.

Casey Affleck a Caylee Cowan se pohádali na veřejnosti. Profimedia.cz

Hádka s uslzenou partnerkou přímo na ulici: Casey Affleck nemá v lásce takové štěstí jako jeho bratr Ben

Casey Affleck (47) a jeho partnerka Caylee Cowan (24) se hádali přímo na ulici. Na Den díkuvzdání je při výměně zachytili fotografové. Cowan plakala, zatímco Affleck s naštvaným výrazem kráčel asi metr před ní.

Pár, který dělí 23 let, se seznámil v lednu 2021. Na oslavu ročního výročí se Casey rozepsal o všem, čeho si na partnerce cení. „Za poslední rok to bylo hodně nahoru a dolu, ale city, které k tobě chovám, jenom zesílily,“ naznačil už tehdy, že je vztah dost turbulentní. Přesto se dušoval, že neví, čím si tak skvělou partnerku zasloužil.

K hádce na ulici se hvězdný pár zatím nevyjádřil, nezbývá tedy než doufat, že se zase rychle usmířili. Už jednou rozvedený Casey je na tom tak, zdá se, o něco hůř než jeho bratr Ben. Ten s Jennifer Lopez zatím stále toká.

JLo všichni známe. A tato krásná brunetka je partnerkou druhého slavného Afflecka

Oba z páru jsou celkem vytížení. Caseyho uvidíte v muzikálu Dreamin' Wild, který uvedl na torontském filmovém festivalu. V červenci má rovněž premiéru hojně očekávaný snímek Oppenheimer Christophera Nolana, v němž si také zahrál.

Cowan se také nejspíš nezastaví. Čeká ji uvedení snímků Spinning Gold a Holiday Twist a aktuálně natáčí Running To Stand Still, což bude také jejím režisérským debutem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků