Veronika Žilková je pyšná na Agátinu omluvu.

Veronika Žilková je pyšná na Agátinu omluvu. Michaela Feuereislová

Agáta se kaje za urážky kolegů a Žilková jásá. Fanoušci jsou ale nemilosrdní: Zasloužila by pár facek, vzkazují

Agáta Hanychová (37) se na první adventní neděli omluvila Jitce Čvančarové (45) a Štefanu Margitovi (66), do kterých se drsně opřela ve svém pořadu Holčičky. Modelčinu omluvu sdílela i její maminka Veronika Žilková (61), ale zatímco ta ji hodnotila pozitivně, sledující tak shovívaví nebyli.

"Veřejně se omlouvám JČ a ŠM, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla, a přeju jim hezkou první adventní neděli. Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5. prosince čert," zněla omluva Hanychové, kterou sdílela Žilková se slovy: „Konečně, Agátko.“

Agáta Hanychová se veřejně omluvila Margitovi i Jitce Čvančarové: Útoky na kolegy nazvala humorem

Fanoušky si tím ale nejspíš moc neudobřily. Ti se totiž v komentářích okamžitě začali pohoršovat a do Agáty strefovat.

"Neodpustila bych. Má dřív myslet, než něco řekne, a ať si pak za svým názorem stojí. Vyřčená slova se nedají vzít zpět i přes případné odpuštění. Ten červík už zůstane navždy zavrtaný," zhodnotila jedna ze sledujících.

"Měla byste se zamyslet, tohle není žádná omluva. Není taková hvězda, jak si o sobě myslí, a dost to v poslední době přehání. Je mi líto i vás, protože je to vaše vizitka. Jste její matka," vzkázala Žilkové jiná. "By potřebovala pěkných pár facek," řešila by věc o něco ostřeji další.

Agáta Hanychová se nevybíravě pustila do váhy Jitky Čvančarové: Herečka jí vrátila úder!

Hanlivých komentářů na adresu Agáty bylo nakonec tolik, že je Žilková u příspěvku raději vypla. 

Super.cz


Časová osa článků