Jiří Dvořák s přítelkyní Martinou Zábranskou

Jiří Dvořák s přítelkyní Martinou Zábranskou Michaela Feuereislová

Zamilovaný Jiří Dvořák se svojí o 27 let mladší kráskou: Takhle jim to sluší, když se k sobě tulí

Herce Jiřího Dvořáka (55) pozvala tenhle týden spisovatelka Lenka Pastorčáková jako kmotra své knihy. Všichni byli zvědaví, zda s sebou nepřivede svoji novou přítelkyni Martinu Zábranskou, s níž byl poprvé k vidění na karlovarském filmovém festivalu. A jelikož dorazil sám, nastaly dohady, zda spolu vůbec ještě jsou.

Ty hned utla půvabná brunetka na svých sociálních sítích, kde sdílela společné fotografie se svojí láskou. S Dvořákem vyrazili na jižní Moravu, kde si užívali vycházky krásným krajem i po památkách, navštívili například zámek Lednice. "Na potulkách Hlohovcom, ale tým českým. A je tu fakt hezky," napsala k selfie, kde se k sobě s hercem tulí.

Nová přítelkyně Jiřího Dvořáka, slovenská herečka Martina Zábranská (28): Potkali se už před 10 lety!

Se slovenskou herečkou a moderátorkou tamní obdoby taneční soutěže StarDance, která je o 27 let mladší, už tvoří Dvořák pár minimálně půl roku. A vypadá to, že láska oběma svědčí, i když mezi nimi jiskra přeskočila až napodruhé. Poprvé se totiž potkali při práci už před deseti lety. "Trvalo to nějakou dobu a teď jsme se potkali znovu. Ale tentokrát jinak. A správně,“ řekla herečka slovenskému webu markiza.sk s tím, že momentálně zažívá jedno z nejhezčích životních období. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků