Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Profimedia.cz

Jennifer Lopez je zpět. Známe důvod, proč vymazala všechny své příspěvky na sociální síti

Jennifer Lopez (53) nasadila brouka do hlavy všem svým 227 milionům fanoušků na sociální síti, když vymazala veškeré příspěvky a místo své profilové fotky zbyla jen černá. Teď už se objevil jeden nový příspěvěk. JLo po dvaceti letech vydává pokračování svého úspěšného alba.

Fanoušci, kteří měli o zpěvačku strach, si konečně mohou oddychnout. JLo využila Instagram k propagaci alba This is me... Now, které by mělo navázat na dvacet let starou desku This is me... Then.

Video ze svatby Jennifer Lopez a Bena Afflecka! Zpěvačka manželovi připravila sexy překvapení

Tu vydala v době, kdy byla poprvé zasnoubená s Benem Affleckem a i některé z jejích tehdejších hitů o lásce byly nejspíš inspirovány jejím vztahem. Po dvaceti letech se kruh uzavřel, Jennifer si Bena vzala, a tak může vydat jakési pokračování svého alba.

„Toto album je ta nejupřímnější věc, kterou jsem udělala, vyvrcholením toho, kdo jsem jako člověk a umělec. Lidé si myslí, že vědí, co se mi stalo během mé cesty - ale ve skutečnosti nevědí nic a častokrát to chápou úplně špatně. Jednu svou část jsem vždy schovávala přede všemi,“ řekla zpěvačka magazínu Vogue.

Jennifer Lopez oslavila 53. narozeniny s Benem a dětmi v Paříži: A nafotila se úplně nahá!

Nové album bude plné osobních zpovědí JLo, úvah o zkouškách, kterými si musela projít, ale také oslavou lásky. Deska pak povede k dalším velmi osobním projektům, které Jennifer odhalí na konci roku. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků