Julia Fox

Julia Fox Profimedia.cz

Julia Fox v pořadu prozradila velikost mužství Kanyeho Westa: Moderátorka jen koukala

Julia Fox na sebe upozornila krátkým románkem s Kanyem Westem (45). Ten však neměl dlouhého trvání, a do té doby neznámá herečka se nyní snaží udržet v povědomí veřejnosti alespoň odhalujícími outfity nebo nově komentáři o svém bývalém.

V nedávné epizodě podcastu Ziwe dokonce předvedla velikost Kanyeho mužství. Nejprve rozebírala partnera s nejmenším penisem, jakého kdy měla. Toho však odmítla jmenovat. Když se jí pak moderátorka zeptala na Kanyeho mužství, roztáhla ruce a řekla herečce, ať jí řekne, kdy má zastavit.

Ta ji zarazila na zhruba 30 centimetrech. „Můj bože!“ vykřikla Ziwe udiveně.

Tohle jste ještě neviděli: Chyběl centimetr a bývalka Kanyeho Westa ukázala celý rozkrok

Zdá se tedy, že i když vztah trval pouhé dva měsíce, má na něj Julia i nějaké ty pěkné vzpomínky. Mimo jiné se nechala slyšet, že na románku bylo asi nejlepší, že jí West věnoval hodně oblečení a designovou kabelku Birkin.

Jinde zase utrousila, že s Westem randila jenom proto, že chtěla, aby se vzpamatoval z rozpadu manželství s Kim Kardashian.

Ať už měla ke vztahu s kontroverzním rapperem jakékoliv důvody, vynesl jí alespoň pět minut slávy, které se nyní snaží vytěžit, jak může. A to se jí celkem daří. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků