Mariah Carey se snaží prodat své sídlo.

Mariah Carey se snaží prodat své sídlo. Profimedia.cz

Dům slavné zpěvačky nikdo nechce. Mariah Carey zlevnila své honosné sídlo o téměř dvanáct milionů korun

Mariah Carey (52) se chce zbavit svého sídla v Atlantě v Georgii, kde bydlela poslední rok. Jenže ani pocit, že u bazénu před vámi ležela slavná zpěvačka, zatím nikoho ke koupi nepřiměl. A tak už cena spadla o v přepočtu 11,7 milionu korun.

Zpěvačka vlastní ještě plážový dům na Bahamách a sídlo na Manhattanu v New Yorku. A právě tam, na místo, kde popová hvězda vyrostla, se chce po roce bydlení v Atlantě přemístit. Spekulovalo se i o tom, že je sídlo na prodej kvůli tomu, že bylo nedávno vykradeno. To prý ale důvodem není. Svůj dům nabídla Mariah k prodeji už před několika měsíci, a to za v přepočtu 140,5 milionu korun. Kvůli nezájmu ale zlevňuje. A to i přesto, že je sídlo honosné.

Do sídla Mariah Carey se vloupali zloději: Zpěvačka zaplatila za chybu, kterou dělá spousta z nás!

Nechybí v něm devět ložnic a devět koupelen, domácí kino, posilovna, tenisový kurt a bazén s malým domkem. V domě je vše přepychově vybaveno, k dispozici je nahrávací studio a nechybí ani garáž pro tři auta. Kolem je samozřejmě velký pozemek čítající 16 tisíc metrů čtverečních. Tak snad si již brzy najde svého kupce. 

Líbí se vám dům Mariah Carey?

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků