Hilaria a Alec Baldwinovi s ratolestmi

Hilaria a Alec Baldwinovi s ratolestmi Profimedia.cz

Takhle vypadá realita se sedmi dětmi: Alecu Baldwinovi a jeho paní se idylický rodinný snímek vyfotit nepodařilo

Je to sedm týdnů, co přivítali do rodiny sedmý přírůstek, dceru Ilariu. Alec (64) a Hilaria Baldwinovi (39) tak měli na letošní Den díkuvzdání opravdu za co být vděční. Ovšem, jak to v početných rodinách bývá, zřídka jsou sváteční dny naplněny idylickými momenty a pohodou, jak ostatně dokazuje i snímek o který se podělila Hilaria na Instagramu.

Hilaria se sice snažila udržet všech devět členů rodiny v klidu aspoň na tak dlouho, aby se zvěčnili...leč marně.

„Šťastný Den díkuvzdání od naší epické rodinné fotografie,“ popřála sledujícím instruktorka jógy.

Alec Baldwin je poosmé otcem: Manželka Hilaria se pochlubila momenty těsně po narození děťátka

Narážela na zdánlivě dokonalý snímek, na kterém jsou minimálně dvě ratolesti uslzené, další zajímá pouze jídlo a snad nikdo z rodiny kromě nejstarší dcery Carmen, jež drží na klíně nejmladší sestřičku, nekouká do objektivu. Přesto všechno však chaotická fotografie odráží láskyplný domov, a to je nejdůležitější.

Není to koneckonců poprvé, co Baldwinovým focení s dětmi nevyšlo, nejspíš už si tak zvykli. Kromě nejmladšího přírůstku jsou Hilaria a Alec rodiči Carmen (9), Rafaela (7), Leonarda (6), Romea (4), Eduarda (2) a Lucie (20 měsíců). Poslední zmíněnou páru zjevně porodila náhradní matka, protože přišla na svět jen půl roku poté, co Hilaria porodila Eduarda. Pár to však doposud nepotvrdil.

Focení s pěti dětmi není jen tak: Alec Baldwin se chtěl nechat zvěčnit s rodinou, a takhle to dopadlo

Baldwin má také dospělou dceru Ireland (26) z manželství s Kim Basinger, je už tedy osminásobným otcem. V minulosti se párkrát nechal slyšet, že už s plozením dětí končí, že další nedá. Jeho žena, která v průběhu let také bohužel párkrát potratila, má však zjevně jiný názor a zatím vždy bylo po jejím. Těžko tak říct, jestli to sedmým potomkem u Baldwinů končí, nebo budou klan ještě rozšiřovat. V každém případě je jasné, že se doma nenudí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků