Z masky Mariana Vojtka z Fantoma opery se vám udělá zle. Super.cz

Odpor, strach a plačící děti: Z masky Mariana Vojtka z Fantoma opery se vám udělá zle

Většinu představení legendárního muzikálu Fantom opery, který se do poloviny prosince uvádí v divadle GoJa Music Hall, nosí Marian Vojtko (49) jakousi pološkrabošku, kterou zakrývá jizvami poznamenaný obličej své postavy. Sundá ji jen na malou chvíli, kdy svoji pravou podobu ukáže hlavní hrdince, zpěvačce Christine. Tu samozřejmě vyděsí.

Když jsme se na Mariana v masce podívali my, také se nám neudělalo úplně dobře. "Když se jdu takhle fotit s diváky po představení, děti pláčou a utíkají, protože se mě bojí. Ale bát se nemusíte ani vy, ani ty děti. Je to jenom silikon, který je hodně náročný na přidělání i odlíčení, takhle opravdu nevypadám," řekl Super.cz Marian.

Po covidu vážila 45 kilo a pořád je extrémně štíhlá: Přítelkyně Mariana Vojtka ukázala tělo modelky

Se zpěvákem, který příští rok oslaví padesátiny, jsme žertovali, že možná s přibývajícím věkem už žádnou masku potřebovat nebude. "Tak kdo ví, jestli budu hrát Fantoma ještě v sedmdesáti, jak budu vypadat. A nebudu lhát, rád bych ho hrál co nejdéle, protože je to skvostné představení a mám ho nejraději ze všech, ve kterých hraju," dodal Marian.

Vstupenky na představení, které se hraje po obědě a v podvečer každou sobotu ještě do 17. prosince, se dají koupit nejen prostřednictvím předprodeje, ale také na místě na pokladně před vchodem na holešovické Výstaviště. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků