Tomáš Klus bohužel přišel o rodinného mazlíčka.

Tomáš Klus bohužel přišel o rodinného mazlíčka. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Instagram T. Kluse

Velký smutek u Tomáše Kluse a jeho rodiny. Vypiplali si domácího mazlíčka, pak jim ho sežrala kočka

Tomáš Klus (36) má za sebou nepěkný zážitek s domácím mazlíčkem. Společně s manželkou a svými třemi dětmi se doma několik týdnů starali o kuře, které podle něj zavrhla matka. Teď se ale s fanoušky na sociální síti podělil o smutnou zprávu. Kuře se bohužel stalo obětí kočky.

Kuře Oreo si podle zpěváka před sedmi týdny adoptovaly jeho děti, než stihl přijít domů. Vlastní matka ho odmítla, a tak děti uznaly za vhodné se o drobečka postarat. Od té doby bylo kuře opečovávaným domácím mazlíčkem.

Prý to nemá zapotřebí, ale složenky se neptají. Tomáš Klus si zahrál v seriálu. Na place ho vítala i pohublá Tomicová

Teď ale Tomáš Klus se zármutkem popsal smutný konec malého tvorečka. „Kamarády drobné do nového výběhu opatřiti zvládnete, následně umístiti stihnete. Pak další den a noc. A z šikovnosti domestikanta se těšíte. A pak. Přijde kočka. Oreo bylo borec. Všechno dalo, zavržení matkou i hodně fyzickou lásku vší naší i návštěvní drobotiny. Odešlo doufám rychle, leč bolest roní se i mými dospělými víčky; na to bych byl s to sušit ono slané jezero v útrobách dětského pokoje,“ uvedl na Instagramu.

Krvavá jatka na zahradě Milana Peroutky: Zpěvák přišel o všechny své domácí mazlíčky

Jak je vidět, život se zvířaty přináší radosti i bolesti. Není to totiž poprvé, co se něco podobného stalo. Už v minulosti se písničkář, který nedávno začal hrát i v seriálu ZOO, podělil o smutný zážitek, kdy na zahradě liška zabila slepice. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků