Monika Timková se ukázala v obepnutějších šatech než na cenách Český slavík. Super.cz

Zdá se vám, že po anorexii opravdu přibrala? V obepnutých šatech má Monika Timková pořád ultra štíhlou postavu

Když jsme se potkali na předávání cen Český slavík, měla tak over size model, že nebylo poznat, jestli opravdu přibrala díky léčení anorexie čtyři nebo víc kilo, jak nám tvrdila. Herečku Moniku Timkovou (32) jsme po krátké době potkali znovu na otevření salonu krásy, kam už oblékla obepnutější model. Pořád je hodně štíhlá.

"Snad už to půjde lépe posoudit. Ty čtyři kila, možná už i víc, protože jsem se dlouho nevážila, jsem opravdu přibrala. Cítím to na oblečení a víc to neřeším," řekla Super.cz Monika, která už začala pomalu tvořit nový šatník. "Je to radost, i když dost stojí. Všichni si toho všímají, že je to mnohem lepší. A já, když zpětně koukám na nějaké fotky, tak se chytám za hlavu a říkám si, jak je možné, že jsem to neviděla," vzpomíná na nejhorší období s anorexií Monika.

Štíhlá princeznička z pohádky zářila v průsvitném modelu: Ňadérka schovala, ale ukázala ploché bříško

Ta měla velké štěstí, že porucha výživy se neodrazila i jinde než na váze. "Musím zaklepat, že třeba vlasy mám v pořádku, nezačaly mi vypadávat, tedy kromě doby po prodělaném covidu, a neměla jsem problém ani co se se týče ženských záležitostí," svěřila, že jí kvůli nízké váze nevynechávala menstruace, což se často stává. "Máme v rodině asi tuhý kořínek," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků