Největšími hvězdami večírku se stali Hayley Atwell a Daniel Craig.

Největšími hvězdami večírku se stali Hayley Atwell a Daniel Craig. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Daniel Craig znovu jako James Bond. Na večírku ho zastínila bývalka Toma Cruise v šatech s napěchovaným dekoltem

Daniel Craig (54) si agenta 007 zahrál celkem pětkrát a byl rád, že jeho éra skončila. Na party k oslavě výročí šedesáti let od vzniku prvního Bonda si ale na svou roli rád zavzpomínal. Pozornost ovšem přitáhla i herečka Hayley Atwell, o které se dokonce mluvilo jako o možné budoucí agentce.

Větu „přotřepat, nemíchat“ už Daniel Craig ve filmech o Jamesi Bondovi nikdy neřekne. To ale neznamená, že se na party k oslavě výročí uvedení filmu Dr.No s Seanem Connerym v roce 1962 nemůže obléknout do typicky bondovského černého obleku s motýlkem a možná naposledy se zatvářit jako neohrožený agent 007.

Tom Cruise se rozešel s okouzlující a výrazně mladší kolegyní z Mission: Impossible

Na oslavě se ovšem objevily i další slavní. Herečka Hayley Atwell, která během natáčení posledního dílu Mission Impossible randila s Tomem Cruisem (60) zaujala svými odvážnými poloprůsvitnými modrými šaty se zlatým korzetem, které odhalily její vnady. V souvislosti s ní se v minulosti psalo jako o možné Bond girl nebo dokonce jako o nové agentce. Že by právě ona v budoucnu získala povolení zabíjet? 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků