Kateřina Brožová

Kateřina Brožová TV Nova

Návrat Kateřiny Brožové do seriálu: Nova jí nabídla postavu, jakou dosud nehrála

S další sezónou oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě nebude nouze o nové tváře. Vedle hvězdy komedie S tebou mě baví svět Zdeny Studenkové (68) se diváci mohou těšit na další známou blondýnku.

Tou bude herečka Kateřina Brožová (54), která se na obrazovce objeví v roli Ivety, ženy, s níž se osud ani trochu nemazlí, a přesto to nevzdává.

„Iveta je zralá a zkušená žena, která před lety prožila veliké trauma. Díky tomu, že to zvládla, je teď nesmírně silná a jen tak se s něčím nepáře. Musí žít dál a žije zcela po svém. A sama. Je to trochu podivínka, ale věřím, že bude divákům sympatická, protože je přímá a zemitá. Nejistoty řeší terapiemi a občas i alkoholem. Ale dokáže žít dál, a ještě při tom pomáhat druhým, když je třeba," prozradila herečka, pro kterou je nová pracovní příležitost také výzva.

Babeta z Ordinace je známá extravagantními modely. Tím posledním Bára Štěpánová hodně překvapila

„Má food truck, ve kterém zároveň bydlí. Herecky je pro mě Iveta, žena s dramatickým osudem, skvělou příležitostí, podobnou postavu jsem dosud nehrála,” uvedla Brožová.

Ordinace v růžové zahradě 2 je pro ni po delší době velkou seriálovou příležitostí. „Na natáčení je mi moc hezky, potkala jsem tu hodně kolegů a kamarádů. Všechno funguje dokonale, je tady skvělá atmosféra kombinovaná s vysoce profesionálním přístupem,” pochvaluje si Kateřina.

V minulosti se objevila v seriálovém hitu Pojišťovna štěstí nebo v Modrém kódu. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků