Finalisté show Česko Slovensko má talent. Podívejte se na ukázky jejich umění. FTV Prima

Talent jde do finále: Kluk zpívající hit Mariky Gobmitové i ohebná jednovaječná dvojčata si to rozdají skoro o milion

Show Česko Slovensko má talent jde do velkého živého finále. Porota ve složení Jakub Prachař (39), Marta Jandová (48), Diana Mórová (52) a Jaro Slávik (48) bude komentovat už jen výkony finalistů, o vítězi v sobotu večer totiž rozhodnou diváci svými hlasy.

Mezi osmičku finalistů jubilejního desátého ročníku oblíbené soutěže se dostala pestrá směsice soutěžících s nejrůznějšími talenty. Výherce si odnese výhru 40 tisíc eur, což je v přepočtu téměř milion korun.

Nejbizarnější vystoupení v Talentu: Svalovec, který se oženil se silikonovou pannou, zpěv, co trhá uši i příšerný básník

Ve finále se objeví hned dvě talentované zpěvačky a jeden zpěvák. Písničkou od Mariky Gombitové (66) ohromil v prvních kolech dvanáctiletý Alex Rigó ze Slovenska, okouzlila také třináctiletá Polina Babii z Ukrajiny nebo patnáctiletá zpěvačka s kytarou Nikola Kusendová.

Šanci mají určitě i tři učitelky ze Slovenska, které coby Opera Trio ohromují operním zpěvem. Diváky určitě potěší také taneční výkony. Nefalšovaný indický tanec předvede seskupení B-Unique Crew, pestré taneční umění ukáže také skupina Movement Studios.

Dvanáctiletý kluk si troufl na největší hit Mariky Gombitové. Jeho zpěv odrovnal i Rytmuse

Na své si přijdou i milovníci akrobatických a adrenalinových kousků. Kluci z Trial Boyz se zaměřují na cyklo-moto akrobacii, jednovaječná dvojčata pocházející z Ukrajiny Olha a Juliia zase skvěle zvládají vzdušnou akrobacii.

Kdo podle vás vyhraje 10. ročník show Česko Slovensko má talent? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Kdo podle vás vyhraje show Česko Slovensko má talent?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků