Yvetta Blanarovičová prozradila recept, jak nestárnout v obličeji bez faceliftu. Super.cz

Za rok oslaví kulatiny: Yvetta Blanarovičová (59) prozradila recept, jak nestárnout v obličeji bez faceliftu

Samotnou ji čekají šedesátiny příští rok, tak jsme na narozeninové oslavě Heidi Janků (60) probrali nadcházející kulatiny Yvetty Blanarovičové (59). Stejně jako její generační souputnice, zastavila čas a vypadá velmi mladistvě. Postavu, kterou předvedla v obepnutém modelu i při tanci, by jí mohly závidět mnohem mladší ženy.

"Stárneme od narození, nikoho to nemine. Čas je relativní, ale když se tím začneme příliš zaobírat, bude nám to lámat vaz. Já jsem se rozhodla to moc neřešit. Když se bude někdo o šedesátnících uštěpačně vyjadřovat, že by měli dělat to a nedělat ono, tak je to neetické. Já nikoho nehodnotím, žiju si tak, jak chci já, a jsem tak šťastná," krčila rameny.

Tyhle fotky dělí víc jak padesát let. Blanarovičová vypadala v dětství jako roztomilý chlapeček

V našem rozhovoru ovšem připustila, že o omlazování přemýšlela. "Pod kudlu nejdu, protože se bojím. Místo faceliftu mám přirozenou obličejovou gymnastiku. V mládí mi říkali, abych se pořád neksichtila a nepohybovala tolik obličejem, ale naopak to trénuje svaly. Možná někdy specialisty vyhledám, ale zase si říkám, že za pět let by se na sebe člověk mohl podívat střízlivým zrakem a neutrácet za blbosti," smála se.

Protože jsme se s Yvettou dlouho neviděli, v našem videu jsme pobavili také o tom, čemu se v současné době věnuje, tedy divadlu, zpívání a své nadaci La Sophia. A také o mamince, kterou si během lockdownu nastěhovala domů. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků