Scarlett Moffatt

Scarlett Moffatt Profimedia.cz

Moderátorka po 15 letech konečně dokončila autoškolu: Při jízdách selhala celkem třináctkrát

Po 13 marných pokusech britská televizní hvězda Scarlett Moffatt (32) konečně dodělala autoškolu. Moderátorka, účastnice reality show Gogglebox a vítězka 16. série pořadu I'm a Celebrity... Get Me Out of Here! se prý rozplakala, když jí v září konečně dali řidičák.

A není divu, usilovala o něj celých 15 let, než ho konečně udělala. I když přiznává, že stále neumí parkovat. A díky řidičskému oprávnění se teď prý cítí zdravěji.

„Dříve, když jsem šla někam na jídlo, dala jsem si vždycky pár skleniček vína. To už teď nedělám, když řídím,“ vysvětlila pro Daily Mail.

Berme mezeru mezi ňadry jako normální věc, uvedla u fotek s hlubokým výstřihem moderátorka

„Jsem tak nadšená pokaždé, když vezmu do ruky klíčky od auta. Učila jsem se řídit od 17, a teď je mi 32, čekala jsem na to opravdu dlouho,“ dodala.

A kam vedla její první cesta po převzetí řidičáku? „Zajela jsem si do fast foodu pro kuřecí nugetky,“ popsala.

A protože ví, jaké to je bojovat se řízením automobilu, rozhodla se Scarlett, že bude mít vlastní reality show, v níž se jí podobní budou učit řídit. Nápad vznikl už v průběhu pandemie koronaviru, kdy si studenti nemohli dodělat jízdy nebo jít ke zkouškám, a vše se jim zkomplikovalo.

Moderátorka, která měla míry modelek, vzkazuje: „S velikostí 46 jsem mnohem šťastnější!"

V programu, kterého se chopila stanice BBC One, by se účastníkům měli věnovat školení instruktoři, kteří jim pomohou složit zkoušky už za pět dní.

„Jako někdo, kdo selhal třináctkrát, vím, jaké to je pro ty, co se snaží naučit řídit, i pro ty, kdo se je to snaží naučit. Se mnou už do auta nikdo nesedne, ale doufám, že nám všem moje nová show dodá trochu sebevědomí,“ doplnila toužebně Moffatt. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků