Romeo zřejmě znovu randí se sympatickou Miou.

Romeo zřejmě znovu randí se sympatickou Miou. Profimedia.cz

Stará láska nerezaví! Beckham se začal stýkat se svou krásnou bývalkou Miou Regan

Rozchod mezi Romeem Beckhamem a Miou Regan bude nakonec možná pouze čtyřměsíční pauzou. Prostřední ze synů slavného páru Davida a Victorie Beckham očividně znovu vzplanul láskou ke své expřítelkyni, s níž se v červenci rozešel po třech letech vztahu. S modelkou Miou Regan tráví nyní opět čas v Londýně.

S Miou dokonce Romeo byl i na její dvacáté narozeniny. Britský Daily Mail otiskl záběry, na nichž si to ležérně oblečená dvojice zamířila po společně strávené noci ven pro malé občerstvení.

Romeo Beckham se po třech letech rozešel s okouzlující modelkou Miou

Jejich opětovné scházení odhalila i modelčina kamarádka a kolegyně Iwana Cristal na Instagramu, kde sdílela společnou fotografii s Miou, Romeem a ještě dalším členem ‚gangu‘, jak snímek nazvala.

Romeo pak ke snímku Mie popřál a přidal srdíčko: „Všechno nejlepší, slečno úžasná!“
Pár se rozešel údajně kvůli tomu, že Mia žije trvale v Londýně, zatímco Romeo se chtěl věnovat své fotbalové kariéře v Miami na Floridě.

David Beckham byl pokořen: Prostřední syn má už v jedné věci navrch

„Vztah na dálku si v jejich mladém věku v podstatě vybral svou daň. Romeo a Mia jsou oba milí lidé, mají se velice rádi a jeho rodina Miu miluje," uvedl tehdy zdroj z jejich okolí pro Daily Mail s tím, že Mia stále spolupracovala s Victorií Beckham jako modelka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků