Dana Morávková opět na ledě

Dana Morávková opět na ledě Herminapress

Dana Morávková oživuje svou dávnou lásku. Po letech vystoupila na ledě

Dana Morávková (52) je nejen oblíbená herečka, návrhářka kabelek, ale i bývalá krasobruslařka. To, že je skutečný multitalent, dokázala v rámci zahájení ladovské zimy a tradičních Vánoc v pražském obchodním centru. Dana totiž oprášila po letech svůj um a předvedla divákům krasobruslařské vystoupení s hokejistou a bývalým krasobruslařem Karlem Nekolou.

Tréninků přitom herečka nestihla mnoho, přesto ale vystoupení dovedla k dokonalosti. "Tréninky byly tři," prozradila Super.cz. Atmosféra jí učarovala, a dokonce ani neměla trému. "Užila jsem si to, atmosféra byla krásná," rozplývala se Dana Morávková.

Dana Morávková v 51 letech ukázala stehna až k rozkroku. Vypadá neuvěřitelně

Nechybělo přitom málo a z umělkyně mohla být krasobruslařka, už jako malá se stala dvojnásobnou mistryní republiky. „Krasobruslení jsem se věnovala od 6 do 14 let, poté jsem šla studovat choreografii na střední škole. Pak následovala pražská DAMU,“ přiznala před lety.

Sama se přitom řídí heslem „žijeme jen jednou“ a přijímá jednu výzvu za druhou. Nedávno se účastnila taneční soutěže Roztančené divadlo a i tam excelovala. "Byli tady lidé, kterým je 25 let. Většina herců, hereček tady byla ve věku mého syna. I my v mém věku ale můžeme tancovat. Snad byla fyzička v pohodě," prozradila Dana během rozhovoru. 

Nicol Prosová , Super.cz


Časová osa článků