Dove Cameron, Taylor Swift, Carrie Underwood a Tinashe na American Music Awards

Dove Cameron, Taylor Swift, Carrie Underwood a Tinashe na American Music Awards Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Udílení hudebních cen: Trapas se stejným korzetem, namakané nohy hvězdy country i cenami ověnčená Taylor Swift

Ceny AMA's (American Music Awards) za letošní rok jsou rozdané a královna večera je jasná – s celkem šesti kousky odcházela Taylor Swift (32), která jako by smršť cenných sošek očekávala a oblékla se celá do zlata. Na červeném koberci i na pódiu ale zaujala řada dalších hvězd, pojďte se s námi podívat na některé z nich.

Cenu za Objev roku si odnesla Dove Cameron, která byla nepřehlédnutelná i díky svému temnému looku. Menší nepříjemnost se ale přeci jen vloudila. Šestadvacetiletá umělkyně zvolila stejný korzet jako její kolegyně Tinashe. Její drobnější hrudník ale v tomto případě působil o něco méně nápadně než u hvězdy R’n’B.

Úchvatná Pink vzdala hold zesnulé Olivii Newton-John a odrovnala publikum: Dojatí fanoušci jí tleskali vestoje

Nechyběla ani zpěvačka Pink ve flitrových minišatech s ‚bleskem‘, kterou doprovodila celá rodina. Kromě manžela Careyho Harta (47) i jejich děti – jedenáctiletá dcera Willow a pětiletý syn Jameson.

Country zpěvačka Carrie Underwood zaujala nejdříve krásnou róbou s hlubokým výstřihem a vysokým rozparkem, v němž dala na odiv své vysportované nožky, a následně publikum překvapila akrobatickým vystoupením.

Vítězka talentové soutěže se stala podruhé maminkou! Podívejte se na roztomilé snímky z porodnice

Za zmínku ale určitě stojí i zpěvačka Meghan Trainor v sytě růžovém kalhotovém kostýmu či další kostýmek v podání rappera Machine Gun Kellyho, jenž ani tentokrát nezklamal a působil jako v halloweenském přestrojení za ježka. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků