Klára Rychtaříková prý patří mezi postarší modelingové stálice Super.cz

Postarší modelingová stálice? Kráska z České Miss 2009 se může po 2 dětech chlubit luxusní figurou

Byla mezi finalistkami soutěže krásy Česká Miss, když ji v roce 2009 vyhrála Iveta Vítová (40). Ale i tahle blondýnka se ve vodách modelingu stále pohybuje, přestože porodila dvě děti. Dvaatřicetiletá Klára Rychtaříková vypadá skvěle a má figuru snů.

Právě s Ivetou a Terezou Budkovou (32) je Klára jedinou z tehdejšího ročníku, které jsou ve světě šoubyznysu stále vidět. "Jsme takové postarší stálice," smála se Rychtaříková, kterou jsme potkali na křtu charitativního kalendáře nadace Karolíny Kopíncové (25) Krok do života pro dětské domovy. Ten se svojí eventovou agenturou zaštiťovala. "Myslím, že jsme vybrali docela hezké peníze a s charitou budeme pokračovat dál," uvedla.

Drsný rozchod fotbalisty a sexy modelky: Finalistka České Miss promluvila o tom, jak ji v minulosti strašil testy otcovství

Pokud jde o postavu, žádný speciální recept Klára nemá. "Ty dvě děti byly docela náročné, občas jsem se ani nestíhala najíst. Takže za to vděčím hlavně jim. Samozřejmě se snažím udržovat, ale po třicítce cítím, že je to složitější," míní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků