Míša Pecháčková si vedle seriálu ZOO vyzkoušela také roli baletky. Super.cz

Takhle ji jako seriálovou Sid ze ZOO neznáte: Jako baletka je Míša Pecháčková nádherná

Kromě seriálu ZOO, kde pokračuje v roli Sid, si herečka Michaela Pecháčková (19) vyzkoušela novou profesi muzikálové zpěvačky. V roli tanečnice Sofie exceluje v muzikálu s hity kapely Olympic Okno mé lásky. Kromě zpěvu ztvárnění její postavy klade velký důraz na tanec.

"Nemůžu říct, že by byl právě tanec nejtěžší. Ona to spíš byla kombinace všeho, zpěvu, hraní a choreografie," svěřila se Míša, která v představení vypadá, jako by tančila odmalička. "Byla to úžasná zkušenost dostat se na jeviště se zkušenými profesionály," dodala mladá herečka.

Vím, že mě budou srovnávat s Evou: Hvězda ZOO nahradila Burešovou v roli tajemné zpěvačky

Probrali jsme samozřejmě také ZOO, kde se po odchodu Evy Burešové (29) její postava Sid ještě rozrostla. Má i dalšího parťáka, jehož ztvárňuje Tomáš Klus (36). "Natáčení s ním je super a vtipné, jeho energie mě fakt baví. Na place se pořád smějeme," vyprávěla.

Inspirativní je pro ni i jako zpěvák. "Tomovu hudbu mám ráda, poslouchám ho dlouho. Před pár lety bych si nedokázala představit, že spolu budeme hrát. Nevěřila bych, že se to někdy stane," vyprávěla. Prozradila také, jak to bude Sid dál klapat s Haďákem v podání Šimona Biliny. Stále single herečka se v našem videu také svěřila, jaký by měl být její vysněný partner v reálném životě. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků