Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid

Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nenápadní milenci? Leo DiCaprio dovedl své maskovací manévry k dokonalosti, Gigi se má ještě co učit

Přestože by už jejich románek nějaký ten měsíc měl trvat, společně se zatím na veřejnosti neobjevují. Řeč je o oscarovém herci Leonadru DiCapriovi (48) a krásné Gigi Hadid (28), která má být poslední z řad modelek, jež se nechaly lapit do jeho sítí.

Páreček si v neděli vyrazil v centru New Yorku na večeři do restaurace Cipriani, a zatímco Gigi se při odchodu halila jen do šály, Leo dovedl své maskovací manévry k dokonalosti a pod černou kšiltovkou a rouškou byl opravdu k nepoznání.

S modelkami jejího věku už většinou nerandí: Leo DiCaprio se měl na večírku k Gigi Hadid

Oba zřejmě doufali, že když budou nenápadně oblečeni, proklouznou bez povšimnutí, to se však nepodařilo. Leo si tuto taktiku kombinace kšiltovky a roušky od dob pandemie koronaviru oblíbil, stejně se maskoval například během únorového zápasu mezi Los Angeles Lakers a Portland Trail Blazers letos v únoru.

Nejslavnější sestry v modelingu spolu na mole: Na jednu z nich má zálusk i DiCaprio. Prý už mu dala šanci!

Oscarový herec se začal vídat se sedmadvacetiletou maminkou dvouleté dcerky Khai, kterou má se zpěvákem Zaynem Malikem, po rozchodu s modelkou Camilou Morrone. Té dal sbohem po pěti letech vztahu, krátce poté, co oslavila 25. narozeniny. O herci se traduje, že nerandí se ženami nad pětadvacet. S Gigi ale možná udělal výjimku. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků