Kim Kardashian schytala na červeném koberci útok moukou

Vyparáděná Kim Kardashian dostala na červeném koberci do hlavy pytlíkem mouky

Tak takovou propagaci svého nového parfému Kim Kardashian (39) jistě nečekala. Jako vždy perfektně upravená pózovala na červeném koberci nejdříve sama a následně i se svou maminkou Kris Jenner v hollywoodském hotelu London, když na ni z ničeho nic hodila jedna mladá žena pytlík s moukou. Kiminy černé vlasy se rázem změnily v popelavé a mouku měla bohatá hvězda reality show i na oblečení. Třicetiletá kráska se okamžitě odebrala do zákulisí, přičemž po sobě zanechala na červeném koberci pořádnou spoušť.

Mělo to být slavnostní představení nového parfému Kim Kardashian s názvem True Reflection. Místo toho se ale akce proměnila v pro Kim pořádně prekérní okamžiky. Kardashian předstoupila před novináře a fotografy v černých kožených kalhotách, modré košili a černém saku, takže se následný moučný incident na jejím outfitu skutečně vyjímal.

Útočnicí se ukázala být mladá žena asijského původu, která byla krátce po činu zatčena policií a převezena na stanici. Na místo dorazili i hasiči, aby zjistili, o jakou látku se jedná. Nakonec se prokázalo, že jde naštěstí skutečně jen o mouku. Když se po nějaké době Kim na akci vrátila, z trapného okamžiku už si dělala legraci.

„Tohle je asi ta nejšílenější, nejvíc nečekaná a nejdivnější věc, která se mi kdy stala,“ přiznala poté Kim. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků