Taťána Makarenko Super.cz

Přítel Taťány Makarenko utrpěl krvácení do mozku, týden byl v umělém spánku

Přítel ředitelky Miss Czech Republic Taťány Makarenko (33) doslova utekl hrobníkovi z lopaty. V červenci tohoto roku po velkém narozeninovém večírku spadl ze schodů a vážně si zranil hlavu. Měl rozsáhlé krvácení do mozku, zlomeniny v oblasti obličeje, poškození zubů. Týden byl v umělém spánku a nebylo jasné, zda vůbec přežije.

Rodinu lékaři připravovali na ty nejhorší scénáře. I po třech týdnech, kdy bylo jasné, že se tělo se zraněním popralo, varovali, že po tak rozsáhlém krvácení do mozku může nastat i změna osobnosti.

Předpoklady se ale nepotvrdily. "Stal se zázrak. Všichni jsme doufali, ale nikdo z nás nečekal, že bude stoprocentně stejný. Jsem šťastná, že to tak je. Neumím si přestavit, že by to bylo jinak. Člověka si vyberete s chováním, s vrozenou osobností, a kdyby se změnila, tak by bylo hrozně těžké se s tím naučit žít, fungovat s tím," řekla Super.cz Makarenko.

Dva roky necvičila, přesto se nebojí odhalit bříško! Co na to říkáte, může si to ještě sexy kráska dovolit?

"Já jsem se do něj zamilovala pro to, jaký je, a jsem šťastná, že zůstal stejný. Jeho rodina samozřejmě taky. Všem nám spadl kámen ze srdce," vysvětluje modelka.

Lékaři jim moc nadějí nedávali. "Říkali, že může nastat spousta variant. Jedna z nich byla, že se nic nestane, ale necítili jsme z nich, že to je nejpravděpodobnější scénář. Vnitřně jsme se samozřejmě připravovali i na jiné varianty. Přesto jsme se modlili, že bude v pořádku. A je," dodala šťastná Makarenko. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků