Olivia Wilde na premiéře dramatu Women Talking

Olivia Wilde na premiéře dramatu Women Talking Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Co si to oblékla? Fanoušci se smějí šatům Olivie Wilde. Někdo jí měl říct, že vypadá šíleně, shodují se

Být originální za každou cenu má občas opačný efekt. Zatímco před měsícem Olivia Wilde (38) zabodovala svou průsvitnou róbou na plese Muzea Akademie filmových umění a věd v Los Angeles, její poslední model, jejž vynesla na čtvrteční premiéru dramatu Women Talking, už takovou chválu nesklidil. Lidé se naopak vesměs shodují, že to byl přešlap.

Kráska ze seriálu Dr. House, o níž se poslední měsíce hovoří v souvislosti s jejím filmem To nic, drahá a vztahem a aktuálně i rozchodem se zpěvákem Harrym Stylesem, se dostavila do kina Samuel Goldwyn Theater v Beverly Hills v černé róbě s všitým zlatým pruhem látky, který však jejímu hrudníku zrovna nelichotil. A lidé na herečce nenechali nit suchou.

Sexy Olivia Wilde (38) překvapila úplně průsvitnou róbou bez podprsenky: Divíte se, že jí podlehl o dekádu mladší Styles?

„Opravdu jí někdo měl říct, že vypadá šíleně,“ je přesvědčen jeden z komentujících a další reaguje: „Tak kdo jí to řekne?“ Další se stručně přidává: „Hrozné šaty.“

„Kdyby ty šaty neměly ten pitomý prsní plát, byla by to jednoduchá elegance. Takhle to vypadá směšně,“ přidává se další a jiní jen nechápou: „Proč má ta zlatá prsa na břiše?“ nebo: „Co to proboha má být?“ Nechme se tedy překvapit, zda si herečka do příště napraví módní reputaci… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků