Pavel Poulíček v legendárním pořadu Kolotoč na Nově.

Pavel Poulíček v legendárním pořadu Kolotoč na Nově. Foto: Voyo

Od konce legendárního Kolotoče uplynulo 19 let, některé věci se ale nemění: Jak vypadá a co dělá Pavel Poulíček?

Diváci jej vídali jako sporťáka večerní zpravodajské relace na TV Nova a také jako moderátora dnes už legendárního soutěžního pořadu Kolotoč. Pavel Poulíček (48) jej moderoval mezi roky 1996 - 2003. Nyní, po 19 letech, si jej Nova znovu pozvala před kameru ke „kolotoči“.

Poulíček se objevil v MasterChefovi, kde v kole štěstí točil soutěžícím úkoly. Možná náhodou, možná s odkazem ke Kolotoči si i tentokrát vzal k saku pestrou kravatu, jaké na obrazovku nosíval v 90. letech.

Nicol Lenertová se vdala. Takhle jí to slušelo ve svatebkách! Její o 30 let starší novomanžel se ženil už popáté

„Když mě sem zvali, myslel jsem si, že je to nějaký apríl, protože já jsem zaprvé absolutní nekuchař a zadruhé jsem vůbec neznal spojení mezi kolem štěstí a touto soutěží,“ řekl Nově s tím, že zvládne akorát tak postavit vodu na čaj, jinak prý neuvaří vůbec nic.

Když mu ale jídlo naservírují, nepohrdne ničím až na dvě výjimky. „Králík a koprovka, to jsou jídla, která nepozřu. Jinak jím všechno, hlavně maso. Od české kuchyně přes asijská jídla po ryby, které mám moc rád.“

Poznáváte Severu, Charvátovou nebo Adámkovou? Podívejte se, jak se změnili moderátoři Televizních novin

I dnes Poulíček působí v médiích, kde spojil práci s koníčkem, golfem. Je ředitelem stanice Golf Channel, organizuje turnaje Czech Masters. Zároveň se věnuje marketingu a PR hokejového klubu Dynamo Pardubice. 

Super.cz


Časová osa článků