Rihanna

Rihanna Profimedia.cz

Rihanna se svlékla do korzetu a způsobila poprask: Zadeček už se nevešel

Její značka spodního prádla slaví nebývalé úspěchy a bezesporu za to může také způsob propagace. Zpěvačka a podnikatelka Rihanna (34) je sama sobě tou nejlepší modelkou.

Nejnovější kousek, který ukázala, byl černý korzet. Rihanna jej opět prezentovala na sobě, prostřednictvím krátkého videa, na němž smyslně pózuje zepředu i zezadu. To, že utáhnout korzet přes zadek se jí nepovedlo, fanouškům nevadilo, naopak, záběry vzbudily obrovský ohlas. Shodují se v tom, že maminka půlročního syna je zatraceně sexy.

Rihanna posouvá hranice módní show: Svlékla Caru Delevingne, Irinu Shayk, ale i sebe

Byznys se spodním prádlem, určeným pro všechny tvary postav a velikosti, Rihanně královsky vynáší. Její jmění i s dalšími aktivitami včetně značky kosmetiky se odhaduje na asi 33 miliard korun.

Na její značku přitom slyší i ty největší hvězdy: v prádle Rihanny už pózovaly Irina Shayk (36), Cindy Crawford (56), Cara Delevingne (30) nebo Gigi Hadid (27). V rozhovoru pro magazín E! zpěvačka prozradila, že v budoucnu by si přála na molo dostat hudební hvězdu Beyoncé. „Má úchvatnou figuru. Ta by trumfla všechno,“ uvedla. 

Super.cz


Časová osa článků