Česko Slovensko má talent. Podívejte se na ukázky semifinalistů. FTV Prima

10 semifinalistů Talentu. Imitátor Haliny, sexy vzdušní akrobaté i operní pěvkyně zabojují o velké finále

Show Česko Slovensko má talent míří do semifinále, které se v sobotu poprvé po třech ročnících vysílá živě. Porota ve složení Jakub Prachař (39), Diana Mórová (52), Marta Jandová (48) a Jaro Slávik (48) vybrala desítku nejtalentovanějších soutěžících, kteří se utkají o vstupenku do finále. Tam postoupí tři z nich. Rozhodnutí je na divácích.

Slávik a Jandová oněměli. Dvanáctiletá dívenka ze Záporoží předvedla v Talentu dechberoucí vystoupení

O jejich přízeň se utká vtipný imitátor z Litoměřic Zdeněk Barnett, jenž umí napodobit Halinu Pawlowskou, nebo taneční skupina Movement Studios. Tu tvoří tanečníci ze všech koutů Česka. Uvidíte i vzdušné akrobaty Artura a Esmiru z Ukrajiny a beatboxera Tiny Beata, jenž umí na pusu zahrát neuvěřitelné věci.

Jakub Prachař jen valil oči. Diana Mórová vtrhla v Talentu na pódium mezi vášnivé tanečnice

Júlia Masnicová se pokusí zabodovat zpěvem a hrou na akordeon, operní zpěv pro změnu předvede Opera Trio v podání tří dam, původní profesí učitelek. Konkurenci bude mít určitě v mladé dívce Nikole Kusendové, jež hraje na kytaru a zpívá. O přízeň diváků zabojuje také vtipný iluzionista z Japonska Keiichi Iwasaki nebo kouzelník Obinn Magic, jenž je civilním povoláním policista.

Za výhru v Talentu by rodičům koupili dům. Tanečníci z Indie svým vystoupením dostali nejen Jakuba Prachaře

Diváci svými SMS hlasy pošlou rovnou do finále soutěžící na prvním a druhém místě. O třetím finalistovi rozhodne porota mezi dvěma, kteří skončili podle hlasování na 3. a 4. místě. Kdo podle vás postoupí do finále? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Kdo podle vás postoupí do finále Talentu?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků