Nej bizáry show Česko Slovensko má talent FTV Prima

Nejbizarnější vystoupení v Talentu: Svalovec, který se oženil se silikonovou pannou, zpěv, co trhá uši i příšerný básník

V show Česko Slovensko má talent není nouze o opravdové talenty. Na jiné účastníky ale porota ve složení Jakub Prachař (39), Marta Jandová (48), Jaro Slávik (48) a Diana Mórová (52), kterou občas doplnili hosté jako herečka Eva Holubová nebo rapper Rytmus, jen nevěřícně zírala. Někteří z nich to přitom zkouší už po několikáté!

Evergreenem jsou pokusy o pěvecké výkony, u nichž musela profesionální zpěvačka Marta Jandová doslova trpět.

Rytmus poprvé lhal své manželce. Šokovaná Jasmina Alagič dostala v Talentu málem infarkt. A nebyla jediná

Jiní si to s porotou chtěli vyřídit básněmi namířenými proti ní, další měli sice báseň dojemnou, ale na postup to opět nestačilo.

Nechyběla ani legenda pořadu Jozef Pátrovič, kterého tentokrát vypekl svým vystoupením Rytmus (45) v převleku za jeho údajného bratra. Podoba mezi nimi byla neuvěřitelná.

Kazašský svalovec se oženil se silikonovou pannou Lunou. S nezvyklou manželkou se teď svlékal před Evou Holubovou

Porotu rozesmála i show svalnatého Kazacha Yuriho Tolochka, jenž se oženil se silikonovou pannou Lunou. S ní pak tančil před porotou a předvedl i nefalšovaný striptýz. Bizarní byla i jakási hra na uši a další neotřelá čísla, která ovšem neměla šanci na postup do dalších kol.

Sobotní díl Talentu už nepatří bizárům, ale velkému semifinále, které se vysílá živě. O třech finalistech rozhodnou svými hlasy diváci. 

Kdo měl podle vás nejbizarnější vystoupení v show Česko Slovensko má talent?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků