Martina Marková

Martina Marková Foto: se svolením M. Markové

Do ledové vody byste za ní možná skočili také: Taclíkova kráska ze StarDance předvedla sexy tělo v plavkách

Za její vysportovanou figurou stojí mnohaletá dřina nejen v posilovně. Fitness kráska Martina Marková se vedle budování svalů věnuje také otužování, kterým si zlepšuje svou kondici.

„Ve formě se samozřejmě udržuji tak nějak stále, protože když se člověk cítí sám se sebou, ve svém těle dobře, i všechno ostatní mu pak jde daleko lépe. Samozřejmě si to ale vyžaduje určitou disciplínu, čas a systematický přístup. Což není vždy lehké, ale určitě to stojí za to,“ svěřila se Super.cz Martina, kterou si mnozí dobře pamatují také jako tanečnici, která soutěžila spolu s hercem Markem Taclíkem ve StarDance.

Tentokrát nenechala moc prostoru pro fantazii: Bývala tanečnice StarDance Marková předvedla pevné tělo v průhledném prádle

Taneční kariéru už pověsila na hřebíček a aktuálně se věnuje podnikání, své fitness značce a samozřejmě sportu, ke kterému přidala otužování. V jednodílných plavkách vyrazila do ledové řeky a předvedla nejen útlý pas, ale i neskutečně pevné pozadí. Nutno říct, že při pohledu na její dokonalé tělo budou otužilci, kamkoli přijde, nadšení. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků