Vojtěch Urban a Betty Minaříková

Vojtěch Urban a Betty Minaříková Herminapress

Podrobnosti lásky z MasterChefa: Vztah tajili půl roku, ale bydlet spolu začali hned

Tři roky po soutěži Muž roku, kterou Vojtěch Urban vyhrál, nemohl najít tu pravou. To, že se dá díky kulinářské show MasterChef dohromady s půvabnou Betty Minaříkovou, nečekal. "Už jsme nerozlučná dvojka," usmíval se při křtu kalendáře fešáků z nového ročníku soutěže, kterému šli s přítelkyní za kmotry.

"Byl to takový pokus omyl a měl jsem smůlu. Dlouho jsem řešil svoje osobní témata a přišlo to, když jsem to nejmíň čekal. Zjišťoval jsem, co vlastně od vztahu chci. Tady to byly rovnou ohňostroje a byl jsem úplně vyřízený," řekl Super.cz Vojta, kterého nezaujal jen Alžbětin půvab, ale hlavně dobrá energie, kterou z ní cítil. "Koukal jsem na ni jako u vytržení, až si myslela, že má něco mezi zuby," smál se.

OBRAZEM: Páry z Českého slavíka: Kdo se nejlépe sladil a kdo ukázal novou holku?

"Už jsme spolu osm měsíců, dali jsme se dohromady v březnu, ale půl roku jsme to skrývali, protože jsme věděli, že to bude v té show. Domluvili jsme se, že to tak bude lepší. Doufali jsme, že náš příběh bude hezky zachycený a nechtěli jsme to zkazit. Nechodili jsme kanály, na kafe jsme si po Praze zašli, ale hlavně jsme to necpali na internet a vyhýbali se společenským akcím."

Společně prý bydlí od prvního dne. "Naše první rande trvalo padesát hodin. Během natáčení jsme bydleli čtyři až pět dní v týdnu na hotelu, a když jsme měli volno, čas jsme spolu chtěli trávit dál. Prakticky jsme se od sebe neodlepili a sestěhování i s věcmi přišlo velmi brzy. Bydlíme u mě. Když jsem se před rokem a půl stěhoval, už jsem počítal s tím, že by bylo fajn, kdyby nějaký životní parťák přišel a bylo pro něj místo," vyprávěl nám Vojta.

Vzdal světovou soutěž krásy a na Filipíny za něj letěl náhradník: Muž roku dal přednost televizní obrazovce

Místo samozřejmě tak úplně nestačilo. Kvůli Betty musel přikupovat nové skříně. "Říkala, že má hodně věcí, ale když jsem přijel k ní domů a viděl plný pokoj velkých tašek vyskládaných ve dvou řadách, přejel mi mráz po zádech," dodal Vojta, který věří, že Betty je ženou jeho života. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků