Česká vizážistka Alena Klenot zavzpomínala na spolupráci se Céline Dion Super.cz

Tak jí řekni, ať drží hubu: Česká vizážistka pobavila historkou se Céline Dion, o kterou se starala 7 let

Alena Klenot je vizážistka a spisovatelka, která kdysi emigrovala do Kanady. Tam potkala svého druhého manžela, se kterým je dodnes. V zámoří je ve svém oboru velmi úspěšná. Sedm let dělala hlavní vizážistku samotné Céline Dion (55).

Tak šel čas s popovou divou Céline Dion: Rakovina jí vzala dva nejbližší a sedmkrát podstoupila umělé oplodnění

Nás samozřejmě zajímalo, jaká je tato kanadská megahvězda za zavřenými dveřmi. „Přesně taková, jakou ji vidíte na jevišti. Ta nic neskrývá. Jednou k nám přišel její manžel René, když byl ještě naživu, a říká mému manželovi, který jí psal scénáře, zdali by nemohl jezdit s nimi, aby Céline neříkala na jevišti to, co říká, a můj muž na to, ať jí prostě řekne, ať drží hubu,“ svěřila se Super.cz se smíchem Alena, i když z manželovy rady ve skutečnosti moc nadšená nebyla.

Takhle ji fanoušci neznají: Céline Dion (52) předvedla přednosti v pekelně sexy brnění

Dnes už spolu nespolupracují, stále jsou ale se zpěvačkou v kontaktu a příští rok se uvidí. „Ona bude mít koncert v Americe, takže já tam za ní jedu v lednu a vždycky ji takhle navštívím a popovídáme si. Céline mi vždycky říká, ať chodím, protože jsem prý jediná, kdo jí vždycky něco přinese, protože mám známosti. Tak já jdu a ona dostane něco značkového, jako dárek,“ doplnila vizážistka Alena Klenot, která spolupracovala i s dalšími hvězdami, jako jsou Janet Jackson (57) nebo Cher (77). 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků