Jessica Alves si zašla na večeři do luxusní londýnské čtvrti.

Jessica Alves si zašla na večeři do luxusní londýnské čtvrti. Profimedia.cz

Z Kena přeoperovaná Barbie vzbudila rozruch cestou na večeři v Londýně: Vytasila své obří ženské zbraně

Na Barbie přeoperovaného Kena Jessicu Alves (39) na ulici jen tak někdo nepřehlédne. Zvlášť, když si vezme šaty, které více odhalují než naopak. Pozdvižení tak blondýna vzbudila i v londýnské luxusní čtvrti Mayfair.

Jessica na večeři zvolila zelené saténové šaty s korzetem, který jen tak tak dokázal udržet svůj obsah a samozřejmě přitáhl pohledy všech přítomných. Takový model je ovšem jen malou ochutnávkou pro ty, kteří chtějí vidět víc. Barbie nedávno prohlásila, že na internetovém serveru, kde platícím předplatitelům ukazuje své provokativní fotky, dokázala vydělat už milion liber.

Přeoperovaný Ken si vydělává jako sexy modelka. Fotkami v prádle si šetří na svatbu v kostele

Oproti tomu Instagram nedávno účet blond provokatérky, na kterém má už téměř sedm milionů sledujících, zrušil kvůli několika fotkám ve spodním prádle.

„Byla jsem zdrcená, když jsem si uvědomila, že Instagram zrušil mou stránku kvůli několika vkusným obrázkům, na kterých jsem ve spodním prádle,“ řekla webu MailOnline.

Po dvanácti hodinách se jí ale naštěstí podařilo získat svůj účet zpět, a tak může dál těšit své fanoušky fotkami svého nevšedního vzhledu. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků