Britney Spears

Britney Spears Profimedia.cz

Utratil jmění, aby vypadal jako Britney Spears. Dnes mladík nevyjde na ulici bez paralyzéru

Aby vypadal jako svá ikona, zpěvačka Britney Spears, utratil Američan Bryan Ray hotové jmění, v přepočtu víc než 2,8 milionu Kč. Podstoupil mj. dvě plastiky nosu, má implantáty v obličeji, upravené rty i víčka. Jeho vášeň se bohužel obrátila proti němu a výrazný vzhled z něj dělá cíl hulvátů, a dokonce násilníků. Na ulici proto nevychází bez pepřového spreje či paralyzéru.

V posledních letech čelil sexuálnímu harašení, výhrůžkám upálení, stalkingu. První nepříjemnosti se objevily v roce 2017, kdy Bryan poprvé zveřejnil svůj příběh a proměnu v médiích.

Modelka utratila 14 milionů, aby se podobala Kim Kardashian. Teď lituje a za další tři miliony chce vypadat jako dřív

Nedlouho poté, co se objevil v pořadu Plastic and Proud (Plastikový a pyšný), jej prý v obchodě zastavila žena a začala mu nadávat. „Znala mé jméno, věděla o mých plastikách, znala mě z televize. Řekla mi, že jsem celý plastový a nic víc a že mě chce zapálit a dívat se, jak se rozteču,“ popsal Ray s tím, že byl v šoku. „Třásl jsem se, nemohl jsem dýchat a měl jsem záchvat paniky. Naštěstí přišla ochranka a ženu vyvedla pryč.“

Slovní útok prý byl tím momentem, kdy si Bryan uvědomil, že jej mohou lidé napadat nejen online, ale i v reálném životě. Další incident na sebe nenechal dlouho čekat.

Nos jako Zvonilka a enormní poprsí: Zdravotnice (33) za plastiky utratila víc jak 5,6 milionu a stále nemá dost

V kavárně si všiml muže, který na něj zíral, kamerové záznamy později ukázaly, že jej sledoval celý den a v noci se pokoušel dostat do jeho hotelového pokoje. Číslo získal na recepci, kde se vydával za Bryanova otce. Případ nakonec skončil u soudu. „Dodnes si všímám, zda za mnou na ulici někdo nejde a nosím s sebou pepřový sprej a paralyzér,“ přiznal Ray.

Mladý muž se odmítá schovávat doma a příběh znovu sdílí s tím, aby dodal odvahu dalším lidem, kteří jsou kvůli svému vzhledu terčem šikany. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků