Natálie Halouzková a Vladimír Polívka

Natálie Halouzková a Vladimír Polívka FTV Prima

Fešák Vladimír Polívka má na sexy zrzky štěstí. Po Denise Nesvačilové se bude tulit i k této krásce

Vladimír Polívka (33) patří k největším hereckým fešákům. Není divu, že ho seriáloví tvůrci často dávají dohromady s půvabnými dámami. Obzvlášť velké štěstí má na sexy zrzky.

Jednou z nich je i Natálie Halouzková (22), která v seriálu Dobré zprávy hraje stážistku Báru a začne se kolem Polívky, jenž hraje producenta Ondřeje, motat. „S Vladimírem se mi natáčí krásně. Točili jsme jeden vypjatější exteriér a šlo nám to moc hezky, což svědčí o tom, že to herecky funguje. Z toho mám dobrý pocit,“ prozradila po natáčení Natálie Halouzková.

Seriálové kočičky ve Varech: Takhle jim to seklo, i když opomněly zadaný dress code

„Ondřej se může zdát jako studený čumák, ale věřte, že tomu tak není. Bára to pozná. Je férový a má dobré jádro. I přestože se prezentuje jako našňořený televizní producent, kořeny má na vesnici, odkud pochází Bára, a tím pookřeje,“ popisuje herečka svého kolegu s potutelným úsměvem.

Zrazená Aneta Vignerová se ukázala po delší době ve společnosti. Z nejhoršího se oklepala a je šťastná

„No, sympatie k sobě budou mít, ne že ne, i když on ze začátku z její stáže nadšený není,“ říká. Polívka se na place potkává i se svou věrnou souputnicí Denisou Nesvačilovou (31), která hraje sporťačku Gitu. „Začínali jsme ve Slunečné, pak byl Polda, jeden film a teď Dobré zprávy. S Vladimírem dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem,“ usmívá se zrzka, která má ale v Dobrých zprávách smůlu a bere ji s úsměvem.

Premiéra Biografu láska ušla i druhé zrzce z Primy: Přišla aspoň jako nejlépe oblečená divačka

„Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme, a nehrajeme spolu,“ směje se Denisa Nesvačilová. A Vladimír přiznává, že je moc rád v takové dobré dámské společnosti. „S Denisou se známe léta a je skvělá. Obě jsou to super parťačky,“ přiznává herec a dodává, že je to důležité, protože je pak práce o to příjemnější. A která zrzka se vám vedle Polívky líbí víc? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Která zrzka se vám vedle Vladimíra Polívky líbí více?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků