Premiéra filmu Grand Prix

Premiéra filmu Grand Prix Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Pestrá premiéra Grand Prix: Dyková ukázala děti, Kameníková účes podle kastrolu a Taclík knírek jako z filmů pro dospělé

Opravdu pestrá škála hostů se v kině Lucerna sešla na premiéře nového filmu Jana Prušinovského Grand Prix režiséra Jana Prušinovského. V hlavních rolích komediální road movie se objeví Štěpán Kozub (27) a Kryštof Hádek (41).

Protože jde o film i pro kluky, vyvedla Tatiana Dyková (44) s manželem Vojtou do kina dva hereččiny starší syny Cyrila a Františka. Tomu už je sedmnáct, takže si s sebou vzal i půvabnou kamarádku.

Co jste v TV neviděli: Vášnivé líbačky, rovnání poprsí, měření rozparků i dost neslušné gesto na Slavících

S maminkou Jitkou Asterovou (63) dorazila herečka Anna Kameníková (29). Boženu Němcovou, kterou ztvárnila v sérii Božena, byste v ní hledali marně. Herečka zkrátila vlasy snad podle hrnce, což sluší málokomu, ona je ale výjimkou, a naopak v kratinkém účesu vynikla její křehká krása.

Zaujal i Marek Taclík, který si pěstuje knírek ve stylu herců z filmů pro dospělé. I outfit s oranžovou čepicí a ladícími teniskami byl nepřehlédnutelný. Kdo další do kina dorazil a jak to komu slušelo, se podívejte ve fotogalerii pod článkem. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků