Pronásledovatel Kate Moss William Warrington se u soudu doznal k zabití rodičů.

Pronásledovatel Kate Moss William Warrington se u soudu doznal k zabití rodičů. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Stalker, který pronásledoval Kate Moss a nechával jí před domem děsivé dary, ubodal své rodiče

Čtyřicetiletý William Warrington se v úterý ráno u Bristolského korunního soudu přiznal k zabití svých rodičů. Těla jeho otce Cliva (67) a matky Valerie (73) Warringtonových byla nalezena v oblasti Cotswolds zhruba 15 mil od sebe. Pachatelem je přitom ten samý muž, jenž v minulosti pronásledoval Kate Moss (48) a měl soudní zákaz se k ní přibližovat.

William Warrington nechával v minulosti před domem svého idolu nevyžádané dary v podobě láhve šampaňského, dortu, falešné a skutečné slunečnice či kovové helmy s výhružným vzkazem. Později na tom samém místě zanechal i masku z Fantoma opery.

Hvězdu (24) sociálních sítí obvinili z vraždy přítele (22): Kvůli rozchodu skončil mladík s nožem v srdci

Těla jeho rozvedených rodičů byla nalezena letos 2. března na dvou různých adresách v hrabství Gloucestershire. Warrington byl zadržen o dva týdny dřív, když nožem napadl svého spolubydlícího, poté byl převezen do psychiatrické léčebny. Prvního března odpoledne se během procházky s doprovodem zastavil na nedaleké čerpací stanici, kde si koupil šampon a v tajnosti vybral 100 liber. Následně se vrátil do zařízení.

Později toho večera mu bylo umožněno bez doprovodu odejít z oddělení na nádvoří léčebny, ale byl zachycen kamerovým systémem, jak odchází předními dveřmi okolo recepce. Když zaměstnanci zjistili, že je nezvěstný, byla půlnoc a útěk nahlásili policii.

5 vražd, které otřásly Hollywoodem: Tyto slavné měli na svědomí stalker, žárlivý manžel, ale i sériový vrah

Mezitím si Warrington vzal taxi do domu své matky, kde ji pobodal, pohmoždil a podřízl hrdlo. Poté jejím autem dojel k bytu otce, kde hlasitě bušil na dveře a probudil sousedy. Následně údajně začal nadávat a křičet, že tohle si opravdu užije. Když dorazila policie, našla už jen mrtvé tělo a muže, který celý od krve kráčí po silnici. Od té doby se nachází v přísně střeženém psychiatrickém zařízení Broadmoor. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků