Christina Applegate

Christina Applegate Profimedia.cz

Kelly ze Ženatého se závazky poprvé po oznámení diagnózy na veřejnosti: Při proslovu se rozplakala

Herečka Christina Applegate (50) v srpnu loňského roku oznámila, že jí byla diagnostikována roztroušená skleróza. Od té doby dotočila poslední řadu seriálu Smrt nás spojí, na veřejnosti se ovšem poprvé objevila až teď, kdy odhalila svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Ne ceremonii dorazila v černém kostýmku a s hůlkou, bez které se při chůzi neobejde. Doprovod jí dělali její celoživotní přátelé ze sitkomu Ženatý se závazky, seriálový bratr David Faustino, sousedka Amanda Bearse a maminka Katey Sagal. Ta s herečkou stála u pultu i ve chvíli, kdy pronášela dojemný proslov plný vzpomínek a humoru.

Kelly ze Ženatého se závazky po roce s roztroušenou sklerózou: Nabrala jsem 18 kilo a špatně se hýbu, líp už nebude

„Měla jsem opravdu zajímavý život. Jako malá holčička jsem v téhle ulici čekala ve frontě do kina na první Star Wars, dívala jsem se na tyhle hvězdy a říkala jsem si: Kdo jsou tito lidé? Co udělali? Udělali něco správně? Udělali něco špatně? Ať je to cokoliv, taky jednu chci! A to mi bylo pouhých pět let. Takže tento den pro mě znamená víc, než si dokážete představit,“ uvedla mj. s dojetím v hlase.

Christina také ocenila svou seriálovou rodinu ze sitkomu Ženatý se závazky a hereckou kolegyni Lindu Cardellini ze seriálu Smrt nás spojí, jehož poslední řada se objeví už brzy na obrazovkách. 

Kristýna Beranová , Super.cz


Časová osa článků