Sára Rychlíková hraje ve dvou konkurenčních seriálech. Super.cz

Pro ni konec Dobrých zpráv tak špatný není: Představitelka sexy moderátorky má druhý džob u konkurence

To, že seriál Dobré zprávy po první sérii skončí, samozřejmě herce, kteří v něm účinkují, mrzí. Představitelka jedné z hlavních hrdinek, sexy moderátorky Mony, herečka Sára Rychlíková, ovšem myslela na zadní kolečka. Současně ji můžeme vídat u konkurence, v nováckém seriálu O mě se neboj, kde ztvárňuje roli neméně sexy právničky.

Právě díky tomu byla pozvána i na galavečer Českého slavíka, kde jsme se s herečkou potkali. "Pokud jde o Dobré zprávy, máme natočeno dvaačtyřicet dílů a to musí stačit, na obrazovkách to půjde asi do září. Je to fajn," míní Sára.

Dobré zprávy mají špatné zprávy. Zbrusu nový seriál úspěchu ZOO nedosáhl a skončí

Obě role, ve kterých ji můžeme na obrazovkách momentálně vídat, jsou si dost podobné. Jsou to krásné, samostatné ženy, navíc úspěšné ve svých profesích. "To je pravda. Ale tu Monu stavím tak, že je to brané trošku s nadsázkou. Někdy říká věci, kvůli kterým působí jako hloupá holka, ale to ona není. Je jenom vyčuraná," vysvětlila Super.cz Sára.

Už na začátku seriálu mohli diváci Sáru jako Monu vidět i v erotické scéně. Jak to herečka snáší? "Nemám to ráda, takže to pro mě bylo dost těžké. Ale zároveň jsme se domluvili tak, aby nebylo nic vidět a bylo to rychlé," upřesnila. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků