Mike Tindall patří k nejvýraznějším účastníkům letošního ročníku soutěže.

Mike Tindall patří k nejvýraznějším účastníkům letošního ročníku soutěže. Profimedia.cz

Vzal sis bikiny svojí ženy? Člen královské rodiny to v reality show schytal za mini plavky s kytičkami

V nedělní epizodě britské reality show I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here! se diváci opět mohli podívat, jak si v australské džungli vede mimo jiné i Mike Tindall (44), jenž je prvním členem královské rodiny, který se účastnil této oblíbené televizní soutěže. A byl to právě manžel Zary Phillips (vnučky královny Alžběty II.), kdo na sebe opět strhnul největší pozornost. Tentokrát za to mohly jeho apartní plavečky!

Bývalý ragbista se hned první den blýsknul, když odvážně vybojoval pro spoluhráče hvězdu, která představovala jídlo pro ten den. Musel se přitom popasovat s nejrůznějšími plazy a pavouky. Tentokrát to ve vodě tak divoké nebylo, jelikož se šel jen trošku zchladit, k čemuž využil koupel v divočině. Jaké bylo ovšem překvapení, když se Mike svléknul z trička a ručníku, který měl uvázaný okolo boků a po kamenech začal balancovat v titěrných bledě modrých plavkách, navíc s květinovým vzorem.

Manžela vnučky královny Alžběty II. v drsné reality show nešetří: Už první den po něm lezli obří pavouci!

Známé moderátorské duo, Ant a Dec, to pochopitelně nenechalo bez povšimnutí a z člena královské rodiny si pánové začali utahovat, když utrousili, jestli ty plavky nevzal své ženě.

„Řeknu vám, víte, co nás šokovalo? Ty plavky! Chtěl bych vědět, co si o tom myslela Zara... Asi si řekla 'Tak tady je ten můj spodek od bikin',“ žertovali směrem k Tindallovi moderátoři ve studiu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků