David Hasselhoff a Hayley Roberts

David Hasselhoff a Hayley Roberts Profimedia.cz

David Hasselhoff (70) z Pobřežní hlídky na cenách MTV: Jeho o 28 let mladší žena je okouzlující

V německém Düsseldorfu se v neděli večer uskutečnil 29. ročník cen MTV Europe Music Awards a mezi slavnými hosty byl poněkud překvapivě i herec David Hasselhoff (70) a jeho půvabná, o téměř třicet let mladší manželka Hayley Roberts (42). Sedmdesátiletý herec a zpěvák, proslulý nejvíce svými rolemi v seriálech Pobřežní hlídka a Knight Rider, se tentokrát se ženou sladil do černé.

Dvojice se k sobě před fotografy tiskla a nechyběl ani polibek, je vidět, že i po jedenácti společně strávených letech jim to pořád skvěle klape. Hayley navíc dala na odiv své sexy křivky v šatech s průstřihy a David se dmul pýchou.

Na oslavě Davida Hasselhoffa (70) se sešly hvězdy Pobřežní hlídky: Hobieho ani April dnes nepoznáte!

Pro herce, který v minulosti neblaze proslul i svými problémy s alkoholem, kdy jej dokonce jako odstrašující případ v podroušeném stavu natočila v roce 2007 vlastní dcera Taylor Ann, se jedná už o třetí manželství.

Jeho první ženou byla v letech 1984 – 1989 herečka Catherine Hickland (66) a druhou pak herečka Pamela Bach (59), s níž má David dvě dcery – již zmiňovanou Taylor Ann, které je dnes dvaatřicet, a o dva roky mladší Hayley, jež je úspěšnou plus-size modelkou a herečkou. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků