Co jste v TV neviděli...

Co jste v TV neviděli...

Co jste v TV neviděli: Vášnivé líbačky, rovnání poprsí, měření rozparků i dost neslušné gesto na Slavících

Televizní kamery nezaberou každé místo v sále a během reklamní pauzy se vypínají. Tím pádem vám přinášíme prostřednictvím fotografií atmosféru, která na předávání cen Český slavík panovala, a to mimo přímý přenos.

Známí pánové vyvedli svoje drahé polovičky, které se často ve společnosti neobjevují. Doslova paní Colombovou je žena Janka Ledeckého (60) Zuzana. Ta si samozřejmě nemohla nechat ujít to, že jednou z předávajících byla jejich dcera, talentovaná sportovkyně Ester Ledecká. Obě ženy svého života, manželku Zuzanu a dceru Amelii Annu, měl jako podporu v hledišti také Robert Kodym (55).

6 trapasů z udílení britských hudebních cen: Pád Madonny, obnažená prsa Geri Halliwell i umlčená Adele

Večer byl i plný láskyplných gest. Na fotografiích můžete vidět, jak se k sobě měli Tereza Pergnerová (48) s partnerem Jiřím Chlebečkem, Richard Krajčo (45) s manželkou Karin anebo zlatý Slavík Marek Ztracený se snoubenkou Marcelou. Veselo bylo u Vojty Dyka (37) s manželkou Tatianou. "Obyčejní" hosté sice se sklem s alkoholem do sálu nemohli, oni ale měli zřejmě výjimku.

V zásobě máme i lechtivější snímky. Podívat se můžete na to, jak si Lucie Borhyová (44) s kolegyní z Novy Inou Puhajkovou poměřovaly výšku svých rozparků, anebo okamžik, kdy Vašek Noid Bárta rovná manželce Elišce šaty, aby jí poprsí drželo na správném místě. A ke gestu Jakuba Koháka (48) zachycenému na fotografii, se raději nebudeme vyjadřovat. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků