Ewa Farna si nasadila na hlavu korunu Super.cz

Socha Svobody zkřížená s Avatarem. Ewa Farna si nasadila na hlavu korunu od návrhářky Beyoncé a Khloe Kardashian!

Zpěvačka Ewa Farna (29) je známá svými extravagantními modely, ve kterých se cítí jako ryba ve vodě. "Umíte si mě představit v černých šatech? To bych nebyla já," řekla Super.cz s úsměvem zpěvačka, která na udílení cen Český slavík dorazila v modrém sametovém overalu a na hlavě měla nasazenou korunu.

"Střídá se názor, že to je jako ledová královna, svatozář, ukrajinský kroj, Socha Svobody, Avatar. Jen David Koller mi řekl, že vypadám jako princezna," usmála se zpěvačka a prozradila, že za korunou stojí návrhářka z Liberce, která pečuje i o světové hvězdy.

"Je to paní z Liberce, která se proslavila nejvíc tím, že udělala korunu pro Beyoncé, která si ji vzala na udílení cen. Jede zahraniční bomby, naposledy dělala i model pro Khloe Kardashian (38)," upřesnila stříbrná slavice.

Prvenství z loňského roku Ewa Farna neobhájila: Zpěvačka Lucie Bílá je po jednadvacáté zlatou Slavicí

"Jsem ráda extravagantní. Dala jsem to na hlavu a byla jsem moc spokojená. Cítím se moc dobře. Slavík má šedesátiny, věděla jsem, že se budu hýbat na scéně, že budu vystupovat a nemůžu mít šaty," dodala k modelu na Slavících Farna.

O tom jak se jí dařit skoubit kariéru a péči o dvě děti se dozvíte v našem videu. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků