Lucie Vondráčková si vzala pod šaty jen řetízkový top Super.cz

Takhle odvážně ještě Lucie Vondráčková oblečená nebyla: Pod sako si vzala jen řetízkový top!

Takhle odvážně oblečenou jsme zpěvačku Lucii Vondráčkovou (43) ještě neviděli. Pod oblek v pánském stylu si vzala jen řetízkový top, který toho mnoho nezahaloval. I když na medailová místa v Českém slavíku nedosáhla, společenský večer si s partou přátel užila.

"Takhle krásně mě oblékl Radek Fišer. Ještě před třemi dny jsem nevěděla, co si vezmu na sebe, protože jsem byla pořád zavřená v divadle a neuvědomila si, že se Slavík blíží," pochvalovala si Lucka, která se na Slavíky nechystala dlouho. Ještě odpoledne byla se syny u koní a byla docela unavená, protože vstávala už v půl šesté ráno. "Myslela jsem si, že ten večer ani nedám," svěřila.

Večer se jí líbil, i když moderátorská dvojka Ondřej Sokol a Aleš Háma byla místy drsnější, mj. si dobírali Karlose Vémolu s manželkou Lelou, kteří seděli v publiku. "Byli vtipní. Loni si dělali legraci zase ze mně. Když člověk nesnese srandu, nemůže v šoubyznysu dlouho setrvat. Já mám humor ráda a líbí se mi, když se lidi shazujou. Tedy decentně," vysvětlila.

Lucie Vondráčková se po 12 letech vrátila do divadla. V hledišti jí fandil o 18 let mladší přítel

Lucka se v poslední době opět věnuje divadlu. Jak na tom je po hudební stránce své profese? "Loni jsem vydala desku Láskověty, ke které jsem točila videoklipy. Ale je fakt, že poslední půlrok je pro mě ve znamení herectví, takže jsem byla šťastná, že jsem byla nominovaná a velmi si toho vážím, i když nevím, kolikátá jsem skončila," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků