Pánové pojali Slavíky velmi kreativně.

Pánové pojali Slavíky velmi kreativně. Michaela Feuereislová

Z toho přechází zrak! Slavní muži na Slavíky oblékli vlečku, síť místo košile a rozbujnili se i v barvách a vzorech

Kreativitě se meze evidentně nekladly. Oblečení pánů na předávání cen Český slavík bylo fascinující skoro víc než dekolty dam. Nejvýraznější byl bezpochyby zpěvák Jan Bendig (28), který k obleku vynesl vlečku.

"Je to speciální model a jsou na něm všichni, kteří za šedesát let Slavíky získali. Nechal jsem si ho ušít od návrhářky Debbie Brown," řekl Super.cz Honza.

Sakem s potiskem od stejné návrhářky doplnil svůj outfit i zpěvák Martin Schreiner. Fialový sametový oblek si speciálně na Slavíky nechal ušít také Milan Peroutka (32).

Výstřihy až do pasu a nadupané korzety: Lela Ceterová, Lucie Borhyová, Patricie Pagáčová a další krásky vzaly Slavíky útokem

Odstín bordó pro svoje saka zvolili Ondřej Gregor Brzobohatý (39) a Vojtěch Dyk (37), vzorovaný oblek si v zásilkovém obchodě objednal Pokáč. Vyladili se i členové kapely Botox, muzikáloví a seriáloví herci Jan Kopečný (33) a Petr Ryšavý (31). Své tělo naopak odhalil Richard Krajčo (45) v síťovaném tričku.

Když už jsme u triček, z toho, jak se oblékl Richard Genzer, si dělali legraci i moderátoři večera. Jestli si prý nespletl akci.

Na to, jak se oblékli nejen tito, ale i další pánové, se podívejte v naší fotogalerii. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků