Dana Morávková syna Petra uvidí až na Vánoce.

Dana Morávková syna Petra uvidí až na Vánoce. Michaela Feuereislová

Dana Morávková se nemůže dočkat Vánoc. Konečně zas uvidí svého syna

Dana Morávková (51) nemůže být šťastnější. Je úspěšnou herečkou a opět i moderátorkou na TV Nova. Se svým manželem Petrem Maláskem (58) letos oslavili 26 let od svatby a jejich syn Petr úspěšně studuje v Anglii. „On dostudoval na univerzitě v Canterbury a nedávno na nové škole začal nový školní rok a pomalu se rozkoukává. Mluvíme spolu každý den,“ řekla nám herečka.

Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu slaví: Dana Morávková si vzala svou životní lásku před 26 lety

Osobně se ale uvidí až o Vánocích. „Manžel každý den hraje, já skoro každý den hraji, takže my se uvidíme opravdu až na ty Vánoce, respektive když syn přijede domů. Ale pak se za ním chystáme v březnu, to má narozeniny a jezdíme za ním každý rok,“ svěřila se Super.cz Dana.

A právě za tuto tradici je herečka moc ráda. Neporušili ji ani během pandemie. „Byli jsme za Péťou v Londýně, ale oslavu měl v lese, protože byl lockdown a všechno bylo zavřený. Což má ale také svoje kouzlo. I vlastně jedno výročí svatby s mým manželem jsme slavili s jídlem do ruky, které jsme si koupili u stánku a jedli ho pak v parku. Budu na to vzpomínat, prostě ta doba byla taková."

Dana Morávková se v divadle ukázala v rudém korzetu a lidem spadla čelist!

My jsme si s herečkou povídali během natáčení zábavní show Jukebox Honzy Dědka, kterou Televize Seznam vysílá každou neděli večer ve 20:15.

A jak si oblíbená brunetka věří v hudebních znalostech? „O populární hudbě vím to, co vím, a nemám, jak jinak výhru vlastně ovlivnit. Na diskotéky už strašně dlouho nechodím a populární hudbu vlastně moc neposlouchám. Poslouchám samozřejmě rádio, ale to mám spíš jako kulisu,“ dodala Dana Morávková. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků