Komu to nejvíc slušelo?

Komu to nejvíc slušelo?

Jubilejní Český slavík: Okázalé róby a šperky za miliony. Podívejte se, jak se celebrity vystrojily

Největší společenská událost roku? Bezpochyby předávání cen 60. ročníku hudební ankety popularity Český slavík! Zájem o to, získat vstupenku do Fóra Karlín, kam byl slavnostní večer letos umístěn, převyšoval nabídku, a ti, na které se usmálo štěstí, samozřejmě chtěli co nejlépe reprezentovat.

Některé z dam dokonce zvolilo i více šatů. Monika Absolonová (46) tak do publika usedla v modelu od stylistky Zuzany Strakové, na vystoupení, které měla v rámci vzpomínky na Hanu Zagorovou, zvolila róbu od návrhářky Blanky Matragi, která byla i oblíbenou návrhářkou zesnulé zpěvačky.

13 nejvíc sexy modelů z Českého slavíka: Z těchto dekoltů a rozparků se vám zamotá hlava

Čerstvé mamince Evě Burešové (29) ušila róbu na míru návrhářka Martina Loudová Pipková stejně jako manželce Vaška Noida Bárty Elišce. Jen měsíc po porodu vyrazila na Slavíky i Jitka Boho (31). Tu oblékla jako jedinou na tento slavnostní večer Beata Rajská.

Modelka a už také zpěvačka Andrea Kalousová (26) si vybrala model od Zuzany Lešák Černé. Její kolegyně ze stáje BrainZone, mladá zpěvačka Karin Ann se rozhodla recyklovat a oblékla stejný model Lirika Matoshi jako na americkou Grammy, kam byla pozvána díky tomu, že vystupovala s kapelami Imagine Dragons a My Chemical Romance.

Monika Absolonová se bojí slz při uctění Hany Zagorové: Může zesnulá zpěvačka letos dosáhnout na Slavíka?

Moderátorka Lucie Borhyová (44) oblékla černou róbu od návrhářky Natali Ruden, kterou dozdobila šperky v hodnotě 7 milionů korun. Zpěvák Jan Bendig na červený koberec dorazil s vlečkou od módní návrhářky Debbbie Brown.Ta oblékla také raperku Sharlotu Frantinovou a jejího muže. Herečka Patricie Pagáčová (34) pak zvolila model s dechberoucím dekoltem od dua Poner.

22 párů z Českého slavíka. Komu to seklo a koho neměli radši vůbec vpustit?

A nejdražší šperky večera? V diamantech za 2 miliony korun Alo Diamond se v sále objevila moderátorka Daniela Písařovicová (44), kterou oblékla její dvorní návrhářka Blanka Mulabegovič.

Abychom nepominuli pány, zmíníme například Milana Peroutku, který si vzal ponaučení z nevhodné volby outfitu na premiéře filmu Jan Žižka. "Nechal jsem si ušít oblek na míru," pochlubil se. Jak mu ve fialovém sametu od Galardu seklo, můžete stejně jako další modely v naší bohaté fotogalerii. 

Saša Šeflová , Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků