Vendula Příhodová se stala maminkou

Vendula Příhodová se stala maminkou Michaela Feuereislová

Další radostná zpráva v českém showbyznysu. Představitelka mladé Saxany se stala maminkou

Zpěvačka a herečka Vendula Příhodová, která se do povědomí diváků dostala coby mladší já Petry Černocké (73) v představení Saxana ve Studiu Dva, a také jako sólistka v oblíbené primácké show Máme rádi Česko, porodila.

Sympatická brunetka přivedla na svět krásnou holčičku a s partnerem ji pojmenovali Josefina. Právě jméno bylo to první, na čem se s architektem a swingovým tanečníkem Tomášem Nisseremi shodli. „Měli jsme jich několik v užším výběru, nakonec jsme se rozhodli pro Josefinku. Líbí se mi, že je spousta možností, jak jí říkat. Moje sestra se jmenuje Tereza a můžete na ni volat mnoha hezkými „zkráceninami“, to jsem jí vždycky trošku záviděla. U Venduly tolik možností není,” svěřila se zpěvačka Super.cz jen pár týdnů před porodem.

Co se stalo Liboru Boučkovi? Moderátor dorazil na natáčení s rozseknutým čelem

Díky kamarádce Elišce Bártová, tedy manželce Vaška Noida Bárty (42) má zpěvačka o jednu starost méně. „Eliška rodila také na podzim, má tedy arzenál zimního oblečení, a tak jsme se spolu domluvily na nějaký ten „maminkovský bazárek“. Mám ráda udržitelnou módu, nechci tedy zbytečně kupovat nové oblečení,” doplnila tehdy Vendula Příhodová, která se těší, až se zase vrátí k natáčení primácké show. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků