Rihanna s Irinou a Carou během zpěvaččiny módní show.

Rihanna s Irinou a Carou během zpěvaččiny módní show. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Rihanna posouvá hranice módní show: Svlékla Caru Delevingne, Irinu Shayk, ale i sebe

U Rihanny (35) se zdá, že na co sáhne, to se těší nevídanému úspěchu. Nejinak je tomu i u její značky spodního prádla Savage x Fenty a aktuálně u originálního pojetí její v pořadí již čtvrté módní show, která se odehrála v Palm's Pearl Theater a vysílala se v úterý i na Amazon Prime.

RiRi obsadila do svého projektu i několik známých tváří a kromě Johnnyho Deppa (60), o jehož nečekané účasti v roli modela jsme vás již informovali, se můžete pokochat například i Carou Delevingne (31) či Irinou Shayk (37). Zatímco Cara oslnila jako divoženka v zelené soupravě spodního prádla s podvazkovým pásem, Irina se předvedla ve stříbrném sexy korzetu. Není divu, že jí Bradley Cooper opět neodolal a po společně tráveném čase s jejich dcerou podlehl jejímu kouzlu.

Co na to asi řekne jeho krásná právnička? Johnny Depp byl hlavní hvězdou módní show Rihanniny značky prádla

V jiném sexy korzetu se během show předvedla i samotná Rihanna, v jejímž hlubokém dekoltu by se jistě rád ztratil nejeden její fanoušek.

Rihanna je tak i jako maminka malého synka velmi zaneprázdněná. V únoru ji navíc čeká nejdůležitější vystoupení jejího života během poločasu Super Bowlu.

Rihanna během měsíce neuvěřitelně zhubla: Čeká ji nejdůležitější vystoupení v životě!

Zpěvačka přiznala, že má z show, kterou každoročně sleduje více než sto milionů televizních diváků, velký respekt a je z ní nervózní. Zároveň ale říká, že si uvědomuje, že by podobnou nabídku už nemusela dostat a že to možná bylo buď teď, nebo nikdy. Jedno je ale jisté, u perfekcionistky, jakou je Rihanna, mají lidé skutečně velká očekávání… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků