Karel Gott se bál na pódium. Nebyl si jistý v kramflecích

16. prosince 2010 15:51

Zpěvák Karel Gott (71) překročil vlastní stín. Během charitativní show Magická noc projektu Srdce pro děti v pražské Tesla Areně se roztančil tak, že mu nestačila ani pětice zpěvaček ze skupiny 5Angels. Přestože byl před svým premiérovým vystoupením, jak sám přiznal, nervózní, dokázal, že tvrdým tréninkem se může rozpohybovat i Gott.

„Já to hodnotit nemůžu. Snad jsem nikoho nezklamal. Tvrdě jsem se připravoval a dlouho jsem trénoval, abych to dívenkám nepokazil. Do poslední chvíle jsem ale ještě kroky zkoušel na chodbě,“ svěřil se Novinkám Mistr zpěvu, který se po středečním vystoupení stal dalším adeptem na některou z tanečních show.

Za Gottovým úspěchem nestála ale jen tvrdá dřina, ale ruka mistra tance Yemiho AD. Právě slavný tanečník Mistrovi vymyslel taneční choreografii. Sám ale přímo na pódiu předvedl, proč patří mezi světové špičky. Se svou taneční skupinou JAD Dance Company předvedl sehranou sexy show, která mezi českými tanečními skupinami nemá obdoby.

V pražské Tesla Areně se střídala celebrita za celebritou. Nechyběli ani Leona Machálková, Petr Kolář, Petr Bende, Petr Hapka nebo mladičká rockerka Ewa Farna, která pro tentokrát vyměnila koženou bundu za outlook vzorné školačky ve velkých brýlích.

A Magická noc, kterou mediálně zaštitoval i Seznam.cz, se vydařila nad očekávání. Podařilo se totiž vybrat magických 5 460 867 korun pro nemocné děti.

Karen Mchitarjan